FILOMATA - Akademia Rozwoju

 • slidebg1
  FILOMATA -szkoła możliwości
  - czas na zmiany
 • slidebg1
  FILOMATA -szkoła możliwości
  - czas na zmiany
FilomataSzkoleniaSzkolenia HIP dla nauczycieliMODUŁ II

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA CERTYFIKUJĄCE DLA NAUCZYCIELI - II MODUŁ

26 Stycznia 2016, 1:30

Zapraszamy na szkolenia certyfikujące dla nauczycieli w Projekcie Bohaterskiej Wyobraźni prowadzone metodą warsztatową.

MODUŁ II Programu:

 GROWTH MINDSET

– Kształtowanie nastawienia rozwojowego

Po szkoleniu uczestnik otrzymuje certyfikat Programu, uzyskuje tytuł Nauczyciela Edukacji HIP i jest upoważniony do prowadzenia zajęć z uczniami z zakresu modułu II. Materiały Projektu są  objęte ochroną z tytułu praw własności intelektualnej i wyłącznie osoby lub instytucje przeszkolone i posiadające licencję mogą ich używać.

Moduł drugi Programu:

 • pokazuje i tłumaczy, na czym polega mindset w edukacji i w życiu,
 • dostarcza wiedzę i narzędzia,  jak kształtować  nastawienie rozwojowe dzieci
  i młodzieży,
 • podpowiada, jak wspierać uczniów w ich osobistym rozwoju, zwiększać ich motywację
  i efektywność działania.
 • uczy współpracy, empatii i zaangażowania.

Nastawienie na rozwój to stan umysłu, swoista filozofia życiowa. To wiara w wewnętrzną zdolność do rozwijania się, zmiany i bycia lepszym.  Pomaga przezwyciężać trudności, prowadzi do mistrzostwa, motywuje. Nastawienie rozwojowe nie wynika z predyspozycji. Jest konsekwencją działań dorosłych, którzy w procesie nauczania i wychowania kształtują postawę swoich podopiecznych. Wiedza na temat mindset pomaga każdemu uczniowi w osobistym rozwoju, zwiększa jego motywację do nauki, uczy wytrwałości i odpowiedzialności za własną przyszłość.

Kiedy?  Szczegóły dotyczące terminu szkolnia uzyskają Państwo pod nr tel. 32 270 76 65

Gdzie?  Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy Programu HIP prof. Philipa Zimbardo GLIWICE, ul. Bojkowska 20a, Siedziba FILOMATY, tel. 322707665

Koszt szkolenia   380 zł. - to pełne koszty certyfikacji. Kwota ta zawiera opłatę za licencję Programu, która daje nauczycielowi dostęp do materiałów i upoważnia do prowadzenia zajęć w Projekcie. Po warsztatach nauczyciel otrzymuje podręcznik trenera, materiały dla uczniów oraz materiały filmowe, które pomagają w prowadzeniu zajęć.

Dla osób, które uczestniczyły w szkoleniu z modułu I w siedzibie FILOMATY - 300 zł.

Formularz zgłoszeniowy

Wystawiamy faktury VAT. Opłatę należy uiścić przelewem, podając w tytule nazwę szkolenia oraz imię i nazwisko uczestnika. Numer konta: GETIN BANK 94 1560 0013 2367 1855 7381 0001 FILOMATA SP. Z O.O.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 złotych, którą trzeba uiścić w ciągu 3 dni od potwierdzenia przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Brak wpłaty zaliczki w tym terminie oznacza anulowanie rezerwacji.

Więcej informacji o Programie znajdziesz na stronie: http://www.hip.org.pl/

Przeczytaj koniecznie: Nastawienie rozowjowe