FILOMATA - Akademia Rozwoju

  • slidebg1
    FILOMATA -szkoła możliwości
    - czas na zmiany
  • slidebg1
    FILOMATA -szkoła możliwości
    - czas na zmiany
FilomataSzkoleniaSzkolenia HIP dla nauczycieliSzkolenia HIP dla nauczycieli

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA CERTYFIKUJĄCE DLA NAUCZYCIELI

7 Października 2015, 8:09

 

FILOMATA - Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy
Projektu Bohaterskiej Wyobraźni prof Philipa Zimbardo
zaprasza na szkolenia:

MODUŁ I
- Jak bierni obserwatorzy mogą stać się bohaterami (EFEKT GAPIA)

MODUŁ II
– Kształtowanie Nastawienia Rozwojowego (MINDSET)

 

 

 W naszych działaniach dotyczących realizacji projektu HIP otrzymaliśmy ogromne wsparcie od Autora Projektu, Profesora Philipa Zimbardo, który był naszym gościem 18 maja ubiegłego roku. Spotkał się z uczniami, nauczycielami, wygłosił dla nas wykład. Jesteśmy w kontakcie z Panem Profesorem. Na Ogólnopolskim Kongresie Edukacji (sierpień 2015r.) w Katowicach przedstawił FILOMATĘ jako swojego sojusznika w działaniach projektowych.

Zobacz zdjęcia z wizyty Profersora Zimbardo w FILOMACIE

Z radością witamy na warsztatach dyrektorów i nauczycieli. Najbardziej cieszymy się, kiedy po zajęciach wychodzą zainspirowani i "podają dalej". A do nas wracają słowa, które uskrzydlaja i zachęcają do dalszego wysiłku  - jak opinie poniżej:

 Program Rozumienie Ludzkiej Natury Profesora Philipa G.Zimbardo. Bohaterska wyobraźnia...rzecz o szacunku, rozwijającej się komunikacji i czarach, które zmieniają nastawienie ...do? Skorzystaj, jeśli lubisz, to co robisz i szanujesz ...każdego, którego mijasz lub siadacie aby pogadać.
Perfekcyjny...i szczery przekaz. Niesamowity i cudny, potężny przekaz treści. Z całego, mojego przemyślenia i potrzeby zmiany,. polecam...wszystkim, którym zależy na tym:) Kim będą za chwilę ci młodzi Ludzie, z którymi na co dzień jesteśmy. Polecam z całego serca.

Jolanta Piecuch, dyrektor ZSOE w Gliwicach

Rewelacyjne szkolenie pozwalające dowiedzieć się, jak mądrze i skutecznie motywować dziecko do nauki. Dodatkowy bonus szkolenia to materiały, które można wykorzystać do pracy zarówno z uczniami jak i rodzicami.

Anna Milka, wicedyrektor SP 13 w Gliwicach


SZKOLENIA PROWADZĄ

2 Października 2015, 8:24

Iwona Guzicka
trenerka Heroic Imagination Project

 

 

Elżbieta Więcław
 trenerka Heroic Imagination Project

 

Oprócz naszej trenerskiej pracy przede wszystkim zajmujemy się szkołą - pracujemy z młodzieżą, To daje nam ogromne praktyczne doświadczenie w realizowaniu projektów HIP w szkołach. Takie doświadczenie jest naszą trenerską siłą - dzięki niemu możemy zaoferować dodatkowe, autorskie materiały, podpowiedzieć, jak pracować w projekcie z najmłodszymi dziećmi, jakie trudności pojawiają się w pracy z HIP-em i jak sobie z nimi radzić.