Nie masz wystarczających uprawnień do oglądania tej części serwisu. Niektóre elementy storny mobą nie być wyświetlone. Zaloguj się, aby rozszerzyć dostęp.

I a- Anna Słowikowska  -  a.slowikowska@filomata.pl
I b- Aleksandra Gajdek- Bialik  - a.gajdek-bialik@filomata.pl
II a- Małgorzata Lisowska  -  m.lisowska@filomata.pl
II b- Izabela Roman -i.roman@filomata.pl
III a-  Katarzyna Kucharska -k.kucharska@filomata.pl
III b - Gabriela Morel - g.morel@filomata.pl
IV a - Paweł Lewicki - p.lewicki@filomata.pl
IV b- Bożena Hernacka - b.hernacka@filomata.pl
V a- Izabela Bucka -i.bucka@filomata.pl
V b- Aleksandra Gaździcka - a.gazdzicka@filomata.pl
VI a – Krzysztof Gierszal - k.gierszal@filomata.pl
VI b – Ewa Kiełtyka - k.gierszal@filomata.pl